Przedsiębiorstwo Romanowski
Maszyny rolnicze
Aktualności O firmie Maszyny nowe Maszyny używane Dealerzy Praca Serwis BOSCH Sklep internetowy Kontakt

Aktualności

2020-07-20
Dyżur Żniwny - CODZIENNIE
2020-02-11
CERTYFIKAT - Firma Godna Zaufania 2020
Z nieskrywaną radością, pragniemy poinformować wszystkich naszych Klientów i Kontrahentów o kolejnym sukcesie – kolejnym roku w gronie laureatów prestiżowego Certyfikatu Firma Godna Zaufania. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i znak, że wieloletnia praca oraz stałe dostosowywanie się do wymagań naszych Klientów i dynamicznego rynku branży rolniczej ma sens. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Pracownikom, Klientom, Kontrahentom – osobom prywatnie i biznesowo związanym z PRZEDSIĘBIORSTWEM ROMANOWSKI, bez Was nie byłoby to możliwe – Dziękujemy!

Oleje

Agrolube

Oleje i smary agrolube zostały opracowane tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających producentów silników w europie i usa.

Agrolube

Opony


- Naprawa
- Geometria
- Porady dotyczące opon
- Montaż w gospodarstwie
- Kontakt bezpośredni

Michelin
McCORMICK

Jakość, innowacja, wydajność i niezawodność. Są to kluczowe wymagania stawiane przez rolników, które McCormick z dumą spełnia. Jako producent ciągników, który całkowicie poświęcił się zaspokajaniu oczekiwań klientów, wprowadziliśmy wiele innowacji w systemie produkcyjnym. Rezultatem jest niezawodność procesu produkcyjnego, a w konsekwencji powstanie maszyn zarówno efektywnych w pracy jak i komfortowych dla operatora. Nasza dbałość o szczegóły przyczyniła się do powstania ciągnika zdolnego do pracy nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach.

Copyrights 2012 Przedsiebiorstwo ROMANOWSKI Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie webCase.pl