Przedsiębiorstwo Romanowski
Maszyny rolnicze
Aktualności O firmie Maszyny nowe Maszyny używane Dealerzy Praca Serwis BOSCH Sklep internetowy Kontakt

DAL-BO

DAL-BO A / S została założona w 1948 przez Henry Pedersena. W latach pięćdziesiątych firma specjalizowała się w produkcji przyczep ciągnikowych, ale bardzo szybko zdaliśmy sobie sprawę, że musimy się rozwijać. To wtedy DAL-BO rozpoczęła produkcję wałów dla rolnictwa, kiedy możliwości masowej produkcji były sensowne.

W połowie lat sześćdziesiątych firma została przejęta przez Kaj Pedersena, syna założyciela.

Firma DAL-BO była jednym z pierwszych uczestników na wystawie Agromek odbywających się w Herning po raz pierwszy w 1974 roku. W ciągu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, wystawa pomogła DAL-BO w nawiązywaniu kontaktów z dużą liczbą dystrybutorów i rolników z nowych, potencjalnych rynków eksportowych. Zwiększenie eksportu (głównie do krajów Europy), przyniosło firmie Dalbo wiele informacji, przydatnych podczas rozwoju produktów w celu zaspokojenia popytu wynikającego ze zmian w rolnictwie. W 1990 firma DAL-BO podjęła decyzję (pod wpływem Francji), aby wprowadzić nową maszynę do swojej gamy produktów, a mianowicie agregat ścierniskowy. W ciągu ostatnich 13 lat firmie DAL-BO udało się zostać międzynarodowym dostawcą kultywatorów, wałów oraz bron talerzowych.

Gwałtowny rozwój w kierunku skrócenia czasu przygotowania gleby na przestrzeni ostatnich lat miały ogromny wpływ na rozwój produktów Dalbo. Wdrożenie technologii siewu zostało naturalnym powiększeniem linii produktów firmy i wyjaśnia, dlaczego DAL-BO jest obecnie w stanie zaoferować szereg najbardziej popularnych narzędzi do przygotowania gleby ze zintegrowaną technologią siewną. W 2002 firmie DAL-BO wręczono nagrodę Agromek za pracę w projektowaniu produktów z "dużą elastycznością i niskim kosztem części zużywających się".

W przyjemnym otoczeniu lasów Bindeballe, DAL-BO zatrudnia około 50 osób. Firma jest ważnym źródłem zatrudnienia w okolicy. Niezawodność i elastyczność są słowami kluczowymi w DAL-BO. Głównym celem jest dostarczanie wiarygodnych towarów, z których możemy być dumni oraz zadowolenie naszych klientów. Naszym celem jest zrealizować zamówienie w czasie 2 tygodni od otrzymania zlecenia.

Około 30 procent maszyn sprzedawanych jest w Danii, 70 procent zostaje wysłanych na eksport. Naszym celem jest, aby nieustannie rozwijać linię produktów, tak aby spełniała wymagania naszych klientów. Pozwoli to firmie DAL-BO pozostać silnym graczem w przyszłości. Obecnie DAL-BO koncentruje się na rozwijające się rynki Europy Wschodniej oraz innych interesujących krajów.

Copyrights 2012 Przedsiebiorstwo ROMANOWSKI Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie webCase.pl