Przedsiębiorstwo Romanowski
Maszyny rolnicze
Aktualności O firmie Maszyny nowe Maszyny używane Dealerzy Praca Serwis BOSCH Sklep internetowy Kontakt

Aktualne oferty pracy

Mechanik

Opis stanowiska

  • Naprawa maszyn i urządzeń rolniczych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie (techniczne, mechaniczne, rolnicze)
  • Doświadczenie w diagnostyce i naprawie: ciągników, kombajnów, maszyn i urządzeń rolniczych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość budowy maszyn rolniczych
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dbałość o sprzęt i wyposażenie warsztatu
  • Prawo jazdy kat. „B”

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazne środowisko pracy

Przedsiębiorstwo "Romanowski"

Sędławki 24, 11-200 Bartoszyce tel./fax (89) 762 31 94 tel. (89) 762 17 39